Mooifeessie.nl - Vinylshop - Vinylsingles

                               

 

          

                              

                                 

                                          

 

 

Nieuw binnen

Piraten toppers

Aanbiedingen

   

Informatie

Aanduidingen kwaliteit vinyl:

ZG  = Als nieuw

G    = Prima kwaliteit

M    = Geleeft, knisperende bij-geluiden maar slaat niet over

-----------------------------------------------------------------------------------

Aanduidingen kwaliteit hoes:

ZG = Zeer goed

G   = Goed

M   = Matig ( Gevorderde slijtage met kleine scheurtjes of plakband sporen )

S   = Slecht ( Hoes heeft een zwaar leven gehad met meerdere scheuren )

 

Indien er geen aanduiding bij het product staat, mag u er vanuit gaan dat de kwaltiet van hoes en vinyl prima is !

Verzendkosten:

 

1 t/m 3  singles     € 2,50

4 t/m 6  singles       € 3,50

16 t/m 300 singles  € 6,75

1  t/m 100 lp's        € 6,75

1 t/m 2 cd's            € 2,50

3 t/m 300 cd's     € 6,75

ALLE SINGLES WORDEN GRATIS VERPAKT IN EEN PLASTIC BESCHERMHOESJE,

EN VERZONDEN IN EEN STEVIG VERZENDDOOSJE !!

Inkoop vinyl Singles

Mooifeessie.nl is altijd op zoek naar vinylsingles van particulieren.Wij zoeken alleen vinyl singles waarvan zowel de hoezen als de platen in goede staat zijn. Beschadigde hoezen en/of platen zijn voor ons niet interessant !

Wij zijn alleen geïnteresseerd in complete verzamelingen van particulieren. Het is belangrijk dat de platen (gemiddeld) in goede staat zijn. Dit geldt voor de hoezen maar ook voor het vinyl. Wij zoeken geen rommelmarktpartijen en/of verzamelingen waarvan al belangrijke stukken zijn verkocht. Onze interesse gaat uit naar Nederlandstalig, Duitstalig, Instrumentaal, Polka.

De eventuele waarde van uw verzameling is erg afhankelijk van de kwaliteit van de platen, de titels en de specifieke uitgaven (platenlabels). Dit kunnen we alleen beoordelen bij het bekijken van de platen. Wij geven een eerlijke prijs die in overeenstemming is met de bijzonderheid van uw verzameling.

U kunt contact opnemen op de volgende manieren:

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tel: 0031 - (0)6 10 66 45 68

Links

Hier vindt je links naar andere websites.
Wil je ook gelinkt worden, neem dan contact met ons op door hier te klikken.
Hier download je onze banner in 460x60pix en hier op 234x94pix.

 

Artiesten

 
Ard Eggens www.ardeggens.nl
Jan Warringa www.janwarringa.nl
Kurt Darren www.kurtdarren.co.za
De Stemmingmakers www.destemmingmakers.nl
Wouter de Polkaman www.wouterdepolkaman.nl
Jacob en Ada - Zangduo uit Finsterwolde www.jacobenada.nl
Fanclub Bercasanova's www.boarischepower.come2me.nl
Rita Verwer www.ritaverwer.nl
Ria Schuitmaker www.riaschuitmaker.nl
Edwin Roelvink www.edwinroelvink.nl

Polka  
Polka's NL www.polkas.nl
Mike Schneider Band www.mikeschneiderband.com
Lynnmarie www.lynnmarie.net
   
Piraten/Internet Stations  
Oudepiratenhits - 24 uur per dag piratenmuziek www.oudepiratenhits.nl
Radio 95 www.radio95.nl
Radio Expansie www.radio-expansie.nl
   
   
   
 
Bedrijven  
123Vijverwebshop www.123vijver.nl
   
PC Dokter Jan www.pcdokterjan.nl
   
Tuin & Vijvercentrum Corporaal www.tuincentrumcorporaal.nl
Tuinbeelden van beton www.tuinbeeldencenter.nl
PCDJ Bezorgdienst www.pcdjbezorgdienst.nl
Overig  
Oudepiratenhits - 24 uur per dag piratenmuziek www.oudepiratenhits.nl
Etherpiraten.com www.etherpiraten.com
Etherpirateninfo.nl www.etherpirateninfo.nl
Mooifeessie.nl www.platenkoning.nl
Mooifeessie.nl www.deplatenkoning.nl

Aanvullende gegevens